Squid Game (2021) Begin Again (2013) Guardians of the Galaxy (2014) Frozen (2013)
man_up.png

Komedija, romantinis, drama

34-erių metų Nensė (aktorė Lake Bell) yra iš tų žmonių, su kuriais lyg ir viskas tvarkoje, tačiau susirasti antrosios pusės jiems niekaip nepavyksta. Draugai stengiasi jai padėti, tačiau bergždžiai. Nensės tėvų itin sėkminga santuoka pasitikėjimo savimi merginai taip pat neprideda.
Kaip tik keliaudama į tėvų santuokos jubiliejų, traukinyje Nensė susipažįsta su dešimčia metų jaunesne mergina, vykstančia į aklą pasimatymą. Būsimo pasimatymo atpažinimo ženklas – knyga apie „to vienintelio suradimą“. Netikėto atsitiktinumo dėka, būtent dėl knygos Nensę „atpažįsta“ į aklą pasimatymą atėjęs vyriškis – neseniai išsiskyręs 40-metis Džekas (akt. Simon‘as Pegg‘as).
Nesiryždama pasakyti tiesos, Nensė nusprendžia atsiduoti likimui. Kartu su Džeku ji praleidžia siautulingą naktį, kurios nei vienas iš jų negalės pamiršti.

9/10. Pliusas už tai, kad ne amerikietiškas filmas, o anglų. Nepamenu nė vieno blogo ar kvailo anglų filmo. Tikrai unikalus siužetas, toks paprastas ir lengvas filmas, be bandymo žaisti žiūrovo emocijomis. Juk būna, čia saldi meilė, o čia jau skyrybos, o po to reikia vytis į oro uostą. Jau bloga nuo tokių scenarijų! O šitas tai toks gaivus filmas, nė akimirkai nenuobodus ir įtraukiantis.

 Man Up
(2015) on IMDb
Trailer
Linkomanija.NET
Tuesday the 4th. . Hostgator coupon