Squid Game (2021) Begin Again (2013) Guardians of the Galaxy (2014) Frozen (2013)
suicidesquad

Veiksmo, nuotykių, komedija, sci-fi

Kovojant su blogiu, kartais tenka žaisti nelabai švariai. Kuomet žmonijai ima grasinti dar nematytas pavojus, paslaptingos vyriausybinės organizacijos vadovė Amanda Voler pasiūlo netradicinę išeitį: prieš blogį kovoti dar didesniu blogiu. Kam statyti į didžiulį pavojų savo profesionalius žmones, kai galima pasinaudoti jau nuteistais nusikaltėliais?
Maksimalaus saugumo kalėjimuose dienas leidžiantiems nusikaltėliams pasiūlomas sandoris: už įkalinimo trukmės sutrumpinimą dirbti vyriausybei. Kiekvienam su sąlygomis sutikusiam kaliniui įmontuojamas poodinis sprogmuo – draudimas nuo netikėtumų. Taigi iš didžiausių žmonijos nusikaltėlių, pasižyminčių išskirtiniais gabumais, drąsa, sumanumu ir neturėjimu ką prarasti, suformuojamas nedidelis smogiamasis herojų būrys, kuriam skiriamos pavojingiausios užduotys pasaulyje – tikros savižudžių misijos.

6/10. Labiausiai patiko aktoriai, na, gražūs visi buvo, "stilingi" :) bet visa kita, tai labai nuspėjama, siužetas labai minimalus ir tai nelabai vykęs. Bet kažkaip negaila laiko praleisto prie šio filmo.

 Suicide Squad
(2016) on IMDb
Trailer
Monday the 3rd. . Hostgator coupon